O firmě

S námi se Vám bude spát lépe

Proč si vybrat lůžko právě od nás?

Naše práce představuje kvalitní české výrobky a využíváme moderní technologie, jenž nám umožňují vytvořit originální výrobky. Máme smysl pro detail a díky nim jsou naše produkty dokonalé, krásné a kvalitní.

  • Oblečeme Vám postel do potahové látky dle Vašeho přání!
  • Upravíme Vám lůžko dle Vašich požadavků!
  • Nabízíme kombinaci látek
  • Výztuhu matrace dle hmotnosti
  • Atypický rozměr šíře i délky postele!

Máme-li říci několik slov o založení firmy, tak první zmínka by byla o tom, že na trhu působíme již od roku 1993. Naše rodinná firma si velice zakládá na preciznosti, kvalitě odvedené práce a na spolehlivosti svých zaměstnanců.

Zpočátku se firma zabývala výrobou sektorového ložnicového nábytku, čalouněných dvojlůžek a válend. Tyto výrobky si v regionu brzy získaly velkou oblibu a firma se postupně specializovala na čalouněný nábytek a doplňky ložnicového segmentu. Nabízíme kvalitní čalouněná lůžka, čalouněné postele, francouzská lůžka, francouzské postele, čalouněný nábytek na zakázku, celočalouněné postele, celočalouněné postele s úložným prostorem, gauče, válendy, dále pak potřeby pro kvalitní spánek, jako jsou lamelové rošty, matrace a čalouněná křesla. Specializujeme se na atypické provedení lůžek – délka šířka, výška a jiné různé atypické úpravy, které si zákazník přeje.

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás